Είσοδος Χρήστη

Συνδεδεμένα Μέλη

Κανένα
PDF Εκτύπωση E-mail
Ευρετήριο Άρθρου
Volley
Ακαδημίες
Κορασίδες
Πανκορασίδες
neanides
Γυναικών
team
history
Όλες οι Σελίδες

Βόλεϋ γυναικών, Σ.Α. Πειραματικού Σχολείου Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης - Τμήμα Μίνι

Τουρνούα Βόλλευ- Πρότυπο Πειραματικό Σχολείο Πανεπιστημίου Θεσσαλονίκης

 

1η Αγωνιστική

Ιταλία-Ισπανία 0-2 ( 22-25, 23-25)

Αγγλία-Πορτογαλία 0-2 ( 10-25, 7-25)

Γερμανία-Ρωσία 2-0 (25-16,25-8)

Γαλλία-Σουηδία 0-2 ( 9-25, 6-25 )

2η Αγωνιστική

Ρωσία-Αγγλία 1-2 (16-25,25-21,10-15)

Πορτογαλία-Γαλλία 2-0 ( 25-7,25-7)

Ισπανία-Γερμανία 2-0 ( 25-11,25-23)

Ιταλία-Σουηδία 0-2 ( 21-25,24-26)

Βαθμολογία

Α/Σ Ομάδα Νίκες-Ήττες ΣΕΤ Υπερ-Κατά Πόντοι
1. Πορτογαλία 2-0 4-0 (100-31) 6
2. Σουηδία
2-0 4-0(100-60) 6
3. Ισπανία 2-0 4-0(100-79) 6
4. Γερμανία 1-1 2-2 (84-74) 3
5. Αγγλία 1-1 2-3(78-101) 2
6. Ρωσία 0-2 1-4(75-111) 1
7 Ιταλία 0-2 0-4(90-100) 0
8. Γαλλία 0-2 0-4( 39-100) 0


Χριστουγεννιάτικο Τουρνουά "Μίνι" 27-28-29/12/2012 και 3-4-5/1/2013

A' ΌμιλοςΒ' Όμιλος
1η αγωνιστική 1η αγωνιστική
Σπάρτακος-Δαίδαλος 0-2
Ηρακλής-Θησέας 2-0
Λεωνίδας-Μέγας Αλέξανδρος 0-2
Αχιλλέας-Οδυσσέας 0-2
2η αγωνιστική 2η αγωνιστική
Ηρακλής-Δαίδαλος 1-2
Σπάρτακος-Θησέας 2-0
Λεωνίδας-Οδυσσέας 0-2
Αχιλλέας-Μέγας Αλέξανδρος 0-2
3η αγωνιστική 3η αγωνιστική
Δαίδαλος-Θησέας 2-0
Σπάρτακος-Ηρακλής 2-0
Μέγας Αλέξανδρος-Οδυσσέας 2-1
Λεωνίδας-Αχιλλέας 2-1

Τελική Βαθμολογία

1. Σπάρτακος

2. Ηρακλής

3. Μέγας Αλέξανδρος

4. Δαίδαλος

5. Λεωνίδας

6. Οδυσσέας

7. Αχιλλέας

8. Θησέας



Βαθμολογίες ( Προκριματικοί Όμιλοι)

Α' Όμιλος Β΄ Όμιλος

1. Δαίδαλος 8                                                              1. Μέγας Αλέξανδρος 8

2. Σπάτρακος 6                                                            2. Οδυσσέας 7

3. Ηρακλής 4                                                               3. Λεωνίδας 2

4. Θησέας 0                                                                4. Αχιλλέας 1

Προημιτελικοί

Δαίδαλος-Αχιλλέας 2-0

Μέγας Αλέξανδρος-Θησέας 2-0

Οδυσσέας-Ηρακλής 0-2

Σπάρτακος-Λεωνίδας 2-1 

Ημιτελικοί

Δαίδαλος-Ηρακλής 1-2

Μέγας Αλέξανδρος-Σπάρτακος 0-2

Θέσεις 5-8

Αχιλλέας-Οδυσσέας 0-2

Θησέας-Λεωνίδας 0-2

Μεγάλος Τελικός

Ηρακλής-Σπάρτακος 0-2

Μικρός Τελικός

Δαίδαλος-Μέγας Ελέξανδρος 0-2

Θέσεις 5-6

Οδυσσέας-Λεωνίδας 0-2

Θέσεις 7-8

Αχιλλέας-Θησέας 2-0

 

ΜΙΝΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ-Κλειστό Γυμναστήριο Βεργίνα

Ώρες προπονήσεων:

Μίνι 1

Ημέρα Ώρα Γήπεδο
Τρίτη
17.00 - 18.30
Βεργίνα
Παρασκευή 17.00 - 18.30
Βεργίνα
Σάββατο 15.00 - 16.00
Βεργίνα

Μίνι 2

Ημέρα Ώρα Γήπεδο
Παρασκευή 18.00 - 19.00
Βεργίνα
Σάββατο
14.00 - 15.00
Βεργίνα

ΜΙΝΙ ΚΕΝΤΡΟ - ΠΕΙΡΑΜΑΤΙΚΟ ΣΧΟΛΕΙΟ ΠΑΝΕΠΙΣΤΗΜΙΟΥ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ

Μίνι 1

Ημέρα Ώρα Γήπεδο
Παρασκευή
14.30 - 15.30
Πειραματικό Σχολείο ΑΠΘ
Σάββατο 10.00-11.00 (Γκρουπ1)               και 11.00 - 12.00 (Γκρουπ2)
Πειραματικό Σχολείο ΑΠΘ
Κυριακή 11.00 - 12.00             ( Γκρουπ 2)                 και 13.00-14.00 (Γκρουπ 1)
Πειραματικό Σχολείο ΑΠΘ

Μίνι 2

Ημέρα Ώρα Γήπεδο
Σάββατο 12.00 - 13.00
Πειραματικό Σχολείο ΑΠΘ
Κυριακή 12.00 - 13.00
Πειραματικό Σχολείο ΑΠΘ

Πληροφορίες στα τηλέφωνα 6982176853 και 6972242490 ή μέσω e-mail στην διεύθυνση Αυτή η διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου προστατεύεται από κακόβουλη χρήση. Χρειάζεται να ενεργοποιήσετε την Javascript για να τη δείτε. .

Δήλωση Συμμετοχής στα τμήματα του Σ.Α.Π.Σ.Π.Θ.
Έντυπο έκδοσης δελτίου αθλητή